Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16446
Stary 20.07.2014, 10:08
Makami interesuje sie podobno Legia ciekawe czy by sie zdecydowali do nich przejsc. Jak beda dostepni za darmo a dalej nie bedziemy mieli pieniedzy na gotowkowe transfery to jestem pewien, ze beda w kregu naszego zainteresowania.
Odpowiedz cytując