Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16445
Stary 20.07.2014, 10:07
czyli bracia Mak, za których Bełchatów odrzucił oferty z Lechii i Lecha są w dalszym ciągu realnymi kandydatami na wzmocnienie Wisły ?

W jakim świecie wy zyjecie...

tak samo teksty o kibicowaniu : Skąd wiesz ze są kibicami Wisły? Po wywiadze z przed 2 lat Słodkie .......enie.
Kuba Błaszczykowski jest wiekszym kibicem niż Ci dwaj, niemniej jednak nie jest on realnym transferem z miliarda powodów. CI mialiarda nie maja tylko tysiąc.
Owszem, jak pograją w lidze z 2 lata i staną sie typowimi Gancarczykami to wtedy moze i pomyślą o Wiśle.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując