czyli bracia Mak, za których Bełchatów odrzucił oferty z Lechii i Lecha są w dalszym ciągu realnymi kandydatami na wzmocnienie Wisły ?
W jakim świecie wy zyjecie...
tak samo teksty o kibicowaniu : Skąd wiesz ze są kibicami Wisły? Po wywiadze z przed 2 lat

Słodkie .......enie.
Kuba Błaszczykowski jest wiekszym kibicem niż Ci dwaj, niemniej jednak nie jest on realnym transferem z miliarda powodów. CI mialiarda nie maja tylko tysiąc.
Owszem, jak pograją w lidze z 2 lata i staną sie typowimi Gancarczykami to wtedy moze i pomyślą o Wiśle.