Po co porównujesz zupełnie nierealne kandydatury z takimi, które są jak najbardziej w zasięgu nawet biednej Wisły. Maki mają po 22 lata, po sezonie kończą im się kontrakty (tak, są za darmo!) i do tego są kibicami Wisły. Nasz "komitet transferowy"

powinien co najmniej rozważyć ich pozyskanie.