Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16444
Stary 20.07.2014, 10:03
Po co porównujesz zupełnie nierealne kandydatury z takimi, które są jak najbardziej w zasięgu nawet biednej Wisły. Maki mają po 22 lata, po sezonie kończą im się kontrakty (tak, są za darmo!) i do tego są kibicami Wisły. Nasz "komitet transferowy" powinien co najmniej rozważyć ich pozyskanie.
Odpowiedz cytując