Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6586
Stary 20.07.2014, 09:34
Legalizacja piro nie ma najmniejszego sensu, bo wtedy odbywaloby sie to na zasadzie prawa, tip top, ustawione, i odpalane przez jakichs cieciow ze strazy.

zadnej frajdy, spontanicznosci, momentu zaskoczenia, a tym race zwyciezaja, stad ich pieknosc. Dlatego ultrasi wszystkich ekip uznali, ze lepiej odpalac na zakazie, niz legalnie pod nadzorem.
Odpowiedz cytując