El'kabat napisał(a):

Niestety to jak się nie ma miedzy to się w domu siedzi. A nie działa inaczej jak reszta.
Teraz nie mamy jak się o nich starać,a Lechia i towarzystwo nas od razu przelicytuję. No chyba,że lepiej dać pensję Makom,a nie płacić za prąd,czy gaz.
Nie mowiąc o zaległościach do obecnych piłkarzy i byłych.
Fajni goście,ale można co najwyżej pomarzyć.
|
Czy oni nie deklarowali kiedyś że chętnie wrócą? Czy mi się wydaje?