Gwiaździsty napisał(a):

No to opowiedz nam swoją teorię strategu ? Będzie podobna do tej Mikkego ? Zapewne amerkanie przetransportowali ruską wyrzutnię na Ukrainę i zestrzelili samolot, (coś w tym stylu ? )
|
Nie wiem kto za ty stoi, wyjdzie w praniu. A ty te swoje teorie o amerykanach transportujacych wyrzutnie to z ksiazki pozyczonej od Laska wyczytales? Czy w smsie od kierownictwa partii?
PS.: A tu taka ciekawsotka.
Kto wie co jest programem PiSu? Otoz programem PiSu jest prezes... -Wipler w Krk.