Gwiaździsty napisał(a):

Ja czekam na kolejne "mądre" oświadczenie Mikkego, który oznajmi nam, ze samolot zestrzelili .......amerykanie
|
A ty skąd wiesz kto zestrzelił samolot? Tobie się wydaje, że ty coś wiesz?

Najbardziej prawdopodobna wersja, jest taka, że to był przypadek. A za zbrodnie odpowiedzialni są również ci, co kierowali korytarz powietrzny na terenie wojny.
KBG-owiec Putin zbrodniarz, bo wszedł tam gdzie go chcieli i witali go chlebem i solą. A Obama/Bush to wyzwoliciele Iraku i Afganistanu i mesjasze, którzy z ręki Biga wprowadzili tam demokrację za co stawiano im pomniki
Wydaje ci się że coś wiesz... wiesz tyle, ile ci media do głowy wtłuką, więc daruj sobie teksty o umysłowo ociężałych, bo jedynie co robisz to powtarzasz informacje medialne!
