Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27615
Stary 19.07.2014, 23:20
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ja czekam na kolejne "mądre" oświadczenie Mikkego, który oznajmi nam, ze samolot zestrzelili .......amerykanie
A ty skąd wiesz kto zestrzelił samolot? Tobie się wydaje, że ty coś wiesz?
Najbardziej prawdopodobna wersja, jest taka, że to był przypadek. A za zbrodnie odpowiedzialni są również ci, co kierowali korytarz powietrzny na terenie wojny.

KBG-owiec Putin zbrodniarz, bo wszedł tam gdzie go chcieli i witali go chlebem i solą. A Obama/Bush to wyzwoliciele Iraku i Afganistanu i mesjasze, którzy z ręki Biga wprowadzili tam demokrację za co stawiano im pomniki

Wydaje ci się że coś wiesz... wiesz tyle, ile ci media do głowy wtłuką, więc daruj sobie teksty o umysłowo ociężałych, bo jedynie co robisz to powtarzasz informacje medialne!
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.07.2014 o godz. 23:24.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰