Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6579
Stary 19.07.2014, 22:34
Nawet Janusze lubią kiboli - mój ojciec, wujek i parę innych osób z rodziny (w tym 6 i 8 latkowie) chodzili na rodzinny, od momentu rozpoczęcia bojkotu byli na dwóch meczach - pierwszym zbojkotowanym z Ruchem (chyba) i na ostatnim, z Zawiszą. Bo nie ma atmosfery, a mecz można obejrzeć w TV, do tego nawet z komentarzem.
Odpowiedz cytując