Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16437
Stary 19.07.2014, 21:56
Dzisiaj z ległą bracia Mak zagrali super. Swoją drogą pogadałbym z nimi, bo po sezonie kończy im się kontrakt i zrobiłbym wszystko żeby nie podpisywali z nikim innym kontraktu. W styczniu złożyć oferty i po sezonie byliby nasi.
Niestety nasz klub działa troche inaczej niż reszta..
Odpowiedz cytując