|
Dzisiaj z ległą bracia Mak zagrali super. Swoją drogą pogadałbym z nimi, bo po sezonie kończy im się kontrakt i zrobiłbym wszystko żeby nie podpisywali z nikim innym kontraktu. W styczniu złożyć oferty i po sezonie byliby nasi.
Niestety nasz klub działa troche inaczej niż reszta..
|