sanderuss napisał(a):

|
Czyli KGB-owiec Putin tak z koziej ....y dochapał sie tytułów i splendoru bo tak naprawde jest glupi i nie potrafil przewidywac. I to jest dla cebie oczywiste. No to gratuluje. Koles, oficer wywiadu z wieloletnim stazem, namaszczony przez swoich zwierzchnikow z firmy na przywodce mocarstwa, wystawia sie na strzal jak pieciolatek. I to dla ciebie trzyma sie kupy, tak? No do gratulacje "chyzosci" umyslów pelikanów łapiacych propagande.
|
No to opowiedz nam swoją teorię strategu ? Będzie podobna do tej Mikkego ? Zapewne amerkanie przetransportowali ruską wyrzutnię na Ukrainę i zestrzelili samolot, (coś w tym stylu ? )
