Ajronek napisał(a):

|
Jakie znaczenie dla Wisły miały wyjazdy kibiców? Nie Wisła zarabiała na nich pieniądze (..)
|
I Ty jesteś kibicem Wisły Kraków

I Ty uważasz, że masz choć minimalną wiedzę o piłce nożnej
Doping własnych kibiców zawsze wspomaga drużynę, ma istotny wpływ na cechy mentalne piłkarzy, często więc wpływa na wynik końcowy. Ot gdyby w meczu ostatnim, byli kibice z głośnym dopingiem, to być może pomogłoby piłkarzom na jakiś zryw w meczu dający zwycięską bramkę, a ta dałaby 3 punkty. Te zaś w końcowej klasyfikacji dałyby
wyższe miejsce w lidze, czyli większe dochody w klubie, to co pisze to wiedza elementarna, inaczej mecze wyjazdowe byłyby oddawane walkowerem, no bo klub na nich nie zarabia ..
Im dłużej czytam to forum, to odnoszę wrażenie że kibice Bednarza to są tacy niby-kibice Wisły (a nawet piłki nożnej, jako takiej), a weryfikacją jedyną ich znajomości tematu i zaangażowania w klub, jest poziom absurdu który wnoszą do tego forum, ot takie jest tu moje wrażenie.