Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6564
Stary 19.07.2014, 20:26
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Ajronek podziwiam Cię.
Jak już nie wiadomo o czym pisać ...to pisze się o wszystkim...
PS. Fialo bardzo dobry post...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 19.07.2014 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując