Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6561
Stary 19.07.2014, 20:15
Ajronek napisał(a):Wyświetl post
Sorki, ale widziałem wiele z tych biletów przekazanych SKWK - np. przy zgodowych wyjazdach za złotówkę. Nie wystawiali paragonów, dokładali koszulki czy inne gadżety (jak przy nieudanym wyjeździe na SPP). Tak samo jak widziałem przy akcji z dzieciakami ile osób dorosłych z SKWK wchodziło na mecze na bilety za złotówkę...

Nie twierdzę, że SKWK robiło kokosy na tym, ale zupełnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi - chodziło mi o to, że klub z tego nic nie miał więc argument o tym, że wyjazdy miały znaczenie jest z dupy w odniesieniu do bojkotu.

A co do handlu bronią, narkotykami - to sam na własne oczy widziałem rozprowadzanie trawki na meczu we Wrocławiu - więc możecie wciskać kit dzieciakom...

A co Biedronka? Fakturka czy paragon dla Pana?

Gdzie dokładnie, bo ostatnio chciałem kupić i nikogo nie było.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując