sanderuss napisał(a):

Gwiazdsisty, jak ciebie czytam to najbardziej mi to przypomina to -> https://www.youtube.com/watch?v=Dx9LnlFuYOk
A teraz tak z ciekawosci, komu twoim zdaniem zalezy na wywolaniu konfliktu zbrojnego na szeroka skale i jakie cele temu przyswiecaja?
|
Człowieku, obudź się wreszcie. Nawet dla umysłowo ociężałych niektórych politków zachodnich stało się jasne, że KGB-wiiec Putin to zwykły zbrodniarz, który od lat napada na państwa ościenne. Czeczenia, Gruzja a teraz Ukraina. Zajęcie Krymu tylko go zachęciło do dalszej wojny.
Dzisaj w UE potępiono rosyjską agresję na Ukrainę, zestrzelenie samolotu. Z polskich europarlamentarzystów tylko jeden putinowski przydupas głosował przeciwko. Zgadnij który.
Mikke wychodzi po raz kolejny na durnia, lizusowsko próbiuje przxypodobać się Putinowi albo jest już nowym Jaruzelskim dla Moskwy. Po takiej zbrodni taka postawa pokazuje , że jest zwykłym szmaciarzem. Nie dziwi też wyśmiewanie przez niego polskich ofiar w Smoleńsku.