Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 19.07.2014, 18:49
john_doe92 napisał(a):Wyświetl post
Powodów dużo. Przede wszystkim doświadczenie, jak już koniecznie musimy grać tylko jednym defensywnym pomocnikiem to musi on naprawdę mieć duże umiejętności, Uryga wczoraj miał kłopoty we wszystkich aspektach gry. Dodatkowo przy Głowackim mógłby łatwo wyrosnąć na naprawdę dobrego stopera, ma świetne warunki ku temu. Łatwiej tam tez ukryć jego wady (braki w szybkości i zwrotności). No i Dudka lepszy w rozegraniu, może pomógłby wyprowadzić piłkę bo Uryga w ogóle tego nie robi
Ma to sens, owszem, było wczoraj widać, że Dudka bardzo dobrze rozprowadza piłkę. Jak dla mnie Uryga nie nadaje się na drugiego obrońcę, co najwyżej 3, ale na razie nie ma innej opcji, bo na ŚO, jeśli nie Dudka to Czekaj albo właśnie Uryga, więc gwarancja błędów. Ja wiem, że prędzej czy później muszą zacząć się ogrywać, ale nie od pierwszych minut.
Odpowiedz cytując