Wyświetl pojedynczy post
john_doe92
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 19.07.2014, 18:47
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Celna uwaga - wyjazd a my gramy 1 defensywnym pomocnikiem. Jak był Chrapek graliśmy na 2: Stjepanowić-Chrapek, a teraz zagraliśmy na samego Urygę. Obok Urygi powinien być albo Dudka albo Lech. No ale Smuda Garguły nie posadzi.
Faktem jest że jak nie ma Ostoji to ciężko kogoś wytypować na tą pozycje bo uważam że jednak jeden z pary Dudka-Uryga jest potrzebny na stoperze bo Czekaj to jest jednak zły pomysł moim zdaniem. Ja bym postawił właśnie na Lecha albo Guedesa.
W takim ustawieniu jak wczoraj to sobie możemy ewentualnie grać z Piastem u siebie a nie w meczach na wyjeździe...
Odpowiedz cytując