Ogryzek napisał(a):

|
Celna uwaga - wyjazd a my gramy 1 defensywnym pomocnikiem. Jak był Chrapek graliśmy na 2: Stjepanowić-Chrapek, a teraz zagraliśmy na samego Urygę. Obok Urygi powinien być albo Dudka albo Lech. No ale Smuda Garguły nie posadzi.
|
Faktem jest że jak nie ma Ostoji to ciężko kogoś wytypować na tą pozycje bo uważam że jednak jeden z pary Dudka-Uryga jest potrzebny na stoperze bo Czekaj to jest jednak zły pomysł moim zdaniem. Ja bym postawił właśnie na Lecha albo Guedesa.
W takim ustawieniu jak wczoraj to sobie możemy ewentualnie grać z Piastem u siebie a nie w meczach na wyjeździe...