Ogryzek napisał(a):

Co ZA ....A usuwa posty!
(inaczej tej osoby nazwać nie można)
Albo jest normalna dyskusja, albo zamknąć ten temat do czasu aż łysy odejdzie! A nie że probednarzowcy dokonują selekcji postów i usuwają dla siebie najbardziej niewygodne!
|
Moich postow brakuje z 50 %...
Framat działa...