Wyświetl pojedynczy post
john_doe92
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2459
Stary 19.07.2014, 17:59
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie jest to wina żadnych oszołomów z Holandii. W klubie źle oszacowano ryzyko, albo postanowiono zagrać va banque. Sry, ale od pilnowania czy kasa gra nie jest ani trener, ani dyrektor sportowy. W Wiśle był od tego prezes, zarząd i jeszcze pewni kilka osób od podliczania cyferek. Skończmy więc z mitami.
Co do cyferek, jasne. Tylko na pewno nie zgodzę się że ta kasa została zainwestowana w odpowiednich ludzi...
I co ma do tego ciągle krytykowany Bednarz i Smuda, których nie było wtedy w klubie?
Ostatnio edytowane przez john_doe92 : 19.07.2014 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując