Gwiaździsty napisał(a):

Ja czekam na kolejne "mądre" oświadczenie Mikkego, który oznajmi nam, ze samolot zestrzelili .......amerykanie
|
Gwiazdsisty, jak ciebie czytam to najbardziej mi to przypomina to ->
https://www.youtube.com/watch?v=Dx9LnlFuYOk
A teraz tak z ciekawosci, komu twoim zdaniem zalezy na wywolaniu konfliktu zbrojnego na szeroka skale i jakie cele temu przyswiecaja?