Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27609
Stary 19.07.2014, 17:23
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ja czekam na kolejne "mądre" oświadczenie Mikkego, który oznajmi nam, ze samolot zestrzelili .......amerykanie
Gwiazdsisty, jak ciebie czytam to najbardziej mi to przypomina to -> https://www.youtube.com/watch?v=Dx9LnlFuYOk
A teraz tak z ciekawosci, komu twoim zdaniem zalezy na wywolaniu konfliktu zbrojnego na szeroka skale i jakie cele temu przyswiecaja?