Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6552
Stary 19.07.2014, 17:06
Ajronek napisał(a):Wyświetl post
(..)
Ajronek
Komu wciskasz ten kit ? No bo chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.
"Siła" popierających Bednarza to np. mecze wyjazdowe, no i tam jest w istocie was większość , sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Zaś na R22 frekwencja spadła na łeb, na szyję, idź do Jacusia z tym tekstem, ze jest "was" większość ..na pewno się ucieszy, bo na ostatniej konferencji prasowej, nic nie mówił o wysokiej frekwencji, raczej coś o tym , że jeżeli będą tylko na stadionie pracownicy klubu, to on dalej będzie pobierał pensję, znaczy że nie odejdzie.. no cóż kasa, to kasa, pecunia non olet.
Prawda jest prozaiczna, na wyjazdach zero, na R22 garstka, zamiast kilkunastu tysięcy, raptem kilka, albowiem miażdżąca większość kibiców nie chce atmosfery konfliktu, nie popiera karania setek niewinnych kibiców za nic i nie chce sie czuć na R22 jak targowiczanie, jak klakierzy, zdrajcy, itd. itp. To co piszesz, to nie propaganda, to tylko zaklinanie rzeczywistości.. Wspierający JB, to nie tylko mniejszość, ale mniejszość kurcząca się. Tak jak sponsorzy, co to marzą o pustych trybunach i na wyścigi do nas lgną.. Tylko zmiana prezesa, może uzdrowić sytuacje.
Odpowiedz cytując