Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.07.2014, 15:23
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
ja pier... pajac z muszka pajacuje z niewinnoscia sowietow i juz gimnazja zaczynaja gadac to samo , powtorka z rozrywki , pierwsze popierali Palikota a teraz jeszcze wiekszego blazna...

dobra ekipa :
Ruski
Kuba
Wenezuela

idiota z muszka zasiadajacy w PE...
Włącz TV, będziesz miał okienko na świat, z którego wszystkiego się dowiesz.
Odpowiedz cytując