CMSNero napisał(a):

ja pier... pajac z muszka pajacuje z niewinnoscia sowietow i juz gimnazja zaczynaja gadac to samo , powtorka z rozrywki , pierwsze popierali Palikota a teraz jeszcze wiekszego blazna...
dobra ekipa :
Ruski
Kuba
Wenezuela
idiota z muszka zasiadajacy w PE...
|
Włącz TV, będziesz miał okienko na świat, z którego wszystkiego się dowiesz.