Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.07.2014, 14:41
john_doe92 napisał(a):Wyświetl post
Co do tych obietnic to po prostu nie ma kasy. I nie jest to wina Smudy czy Bednarza tylko tych oszołomów z Holandii i kłopotów tele-foniki.
Nie jest to wina żadnych oszołomów z Holandii. W klubie źle oszacowano ryzyko, albo postanowiono zagrać va banque. Sry, ale od pilnowania czy kasa gra nie jest ani trener, ani dyrektor sportowy. W Wiśle był od tego prezes, zarząd i jeszcze pewni kilka osób od podliczania cyferek. Skończmy więc z mitami.
Odpowiedz cytując