Temat
:
[1 kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW, 18 lipca piątek godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
quenta
Junior Member
Od: 04.2013
Offline
#
79
19.07.2014, 13:46
Dajcie spokój z tymi skrzydłowymi. Smuda gra tym co ma. Jak wszedł Sarki to nic wielkiego nie pokazał.
Zając na ten moment nie zbawi Wisły, a jak coś zawali to pewnie będziecie po nim jeździć jak po Urydze...
quenta
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez quenta