Niby pierdoła ale... z jednej strony fajnie, że Wisła dostała stroje treningowe z najnowszej kolekcji Adidasa
Ale do ku*** jaki związek ma kolor czarny z naszy klubem? Już mi jakiś czas temu chodziło czy nie moglibyśmy mieć tych samych co Bayern - akurat ten błękitny bardzo zbliżony...
