Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.07.2014, 11:45
ja pier... pajac z muszka pajacuje z niewinnoscia sowietow i juz gimnazja zaczynaja gadac to samo , powtorka z rozrywki , pierwsze popierali Palikota a teraz jeszcze wiekszego blazna...

dobra ekipa :
Ruski
Kuba
Wenezuela

idiota z muszka zasiadajacy w PE...
Odpowiedz cytując