Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 19.07.2014, 11:41
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Więcej niż poprawny.
Od dawna nie mieliśmy lewego obrońcy, który tak doskonale potrafił się włączyć w ofensywę i w tej ofensywie stwarzać realne zagrożenie (no może poza Guerrierem, ktory przychodził jako obrońca). A w defensywie radził sobie całkiem nieżle i to on skasował kilka bardzo grożnych ataków już w polu karnym albo na jego granicy.
Skoro tak piszesz nie pozostaje mi nic innego, jak tylko cieszyć się ze znakomitego wzmocnienia!
Odpowiedz cytując