FraMat napisał(a):

Więcej niż poprawny.
Od dawna nie mieliśmy lewego obrońcy, który tak doskonale potrafił się włączyć w ofensywę i w tej ofensywie stwarzać realne zagrożenie (no może poza Guerrierem, ktory przychodził jako obrońca). A w defensywie radził sobie całkiem nieżle i to on skasował kilka bardzo grożnych ataków już w polu karnym albo na jego granicy.
|
Skoro tak piszesz nie pozostaje mi nic innego, jak tylko cieszyć się ze znakomitego wzmocnienia!