Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 19.07.2014, 11:33
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oprócz tej mocno szczęśliwej bramki uważasz jego występ za choćby poprawny?
Więcej niż poprawny.
Od dawna nie mieliśmy lewego obrońcy, który tak doskonale potrafił się włączyć w ofensywę i w tej ofensywie stwarzać realne zagrożenie (no może poza Guerrierem, ktory przychodził jako obrońca). A w defensywie radził sobie całkiem nieżle i to on skasował kilka bardzo grożnych ataków już w polu karnym albo na jego granicy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując