serek.c2 napisał(a):

|
Oprócz tej mocno szczęśliwej bramki uważasz jego występ za choćby poprawny?
|
Więcej niż poprawny.
Od dawna nie mieliśmy lewego obrońcy, który tak doskonale potrafił się włączyć w ofensywę i w tej ofensywie stwarzać realne zagrożenie (no może poza Guerrierem, ktory przychodził jako obrońca). A w defensywie radził sobie całkiem nieżle i to on skasował kilka bardzo grożnych ataków już w polu karnym albo na jego granicy.