Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7813
Stary 19.07.2014, 10:47
Po pierwszych kompromitacjach w wykonaniu polskich zespołów widzę że nadal mamy manię swojej wielkości:

- Lepsze losowanie trudno sobie wyobrazić. Teraz wszystko w naszych głowach i za 3 tygodnie może nagle się okazać, że ekstraklasa jest dobrą ligą - napisał na Twitterze prezes i współwłaściciel Legii, Bogusław Leśnodorski.
Odpowiedz cytując