|
Po pierwszych kompromitacjach w wykonaniu polskich zespołów widzę że nadal mamy manię swojej wielkości:
- Lepsze losowanie trudno sobie wyobrazić. Teraz wszystko w naszych głowach i za 3 tygodnie może nagle się okazać, że ekstraklasa jest dobrą ligą - napisał na Twitterze prezes i współwłaściciel Legii, Bogusław Leśnodorski.
|