IncognitoTSW napisał(a):

Jaką korzyść odniosłaby Rosja z zestrzelenia tego samolotu?
Separatyści - już prędzej mogliby to zrobić, o ile prawdą jest to co się o nich mówi, że to przez nikogo niekontrolowana swołocz.
|
No i tej swołoczy dostarczają Ruscy systemy rakietowe oraz inną ciężką broń?
Naiwnych nie sieja, sami się rodzą (nie dotyczy to różnych agenciaków)