Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 19.07.2014, 09:58
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Jaką korzyść odniosłaby Rosja z zestrzelenia tego samolotu?
Separatyści - już prędzej mogliby to zrobić, o ile prawdą jest to co się o nich mówi, że to przez nikogo niekontrolowana swołocz.
No i tej swołoczy dostarczają Ruscy systemy rakietowe oraz inną ciężką broń?
Naiwnych nie sieja, sami się rodzą (nie dotyczy to różnych agenciaków)
Odpowiedz cytując