Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6538
Stary 18.07.2014, 22:27
Po co wy jeszcze gadacie z tym imbecylem? Jego jedynym celem jest wciągać was w głupie przepychanki o sprawach juz dawno oklepanych ... Fakty realne nie wirtualne są natomiast takie że po raz kolejny nasi elitarni kibice pokazali na co ich stać w Łęcznej..
Powód: Jżs
Ostatnio edytowane przez KuKoC : 18.07.2014 o godz. 22:30.
Najwspanialszy klub na świecie...
Odpowiedz cytując