|
Po co wy jeszcze gadacie z tym imbecylem? Jego jedynym celem jest wciągać was w głupie przepychanki o sprawach juz dawno oklepanych ... Fakty realne nie wirtualne są natomiast takie że po raz kolejny nasi elitarni kibice pokazali na co ich stać w Łęcznej..
Powód: Jżs
Ostatnio edytowane przez KuKoC : 18.07.2014 o godz. 22:30.
Najwspanialszy klub na świecie...
|