|
Co roku to samo. Pierwsze mecze naszych kopaczy po okresie przygotowawczym są marne. Ciężkie nogi, brak szybkości, zgranie nie to - ale zawsze się znajdą tacy co wręcz piszą o braku ambicji... a tej akurat naszym piłkarzom nie brakowało. dajcie sobie na wstrzymanie co poniektórzy.
Jak dla mnie wynik dobry. Owszem, mogliśmy wygrać ale też przegrać. Za tydzień, dwa kiedy świeżość wróci nie będzie źle. Szkoda że Smuda nie wpadł na to że ma 3 zmiany. Za zmęczonego Jankowskiego mógł wejść Lech na ostatnie 10 minut. No ale może życie zmusi Smudę do większego stawiania na młodych. Nie ma się czego bać w końcu gramy tylko o 8.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|