Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6536
Stary 18.07.2014, 22:04
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Tak bezmózgi wolą uprawiać sofistykę i wmawiać, że to ja niekumaty rozbawiłeś mnie - nie chcecie tłumaczyć to nie tłumaczcie, ale dla mnie albo jesteście bezmózgami albo macie w tym interes (finansowy) by bojkotować Wisłę.
....a mać - chłopie rzucasz na lewo i prawo inwektywami w stronę Nas olbrzymiej większości która BOJKOTUJE ten burdel który dzieje się w Naszym klubie pod przewodnictwem JB. Uważasz się za elitę ? Tak jak młodzi wykształceni z wielkich miast?To pomyśl że Wisła jest w tym momencie jak narkoman - dawał byś np synowi kasę na koke byle by zachowywał się w miarę normalnie ? NIE . Wolał byś by poszedł na odwyk spadł na dół by się podnieść. Tak też uważa większość myślących kiboli Wisły - nie ma co przedłużać agonii - czas się jej przeciwstawić! Tyle.

Pozdrawiam bojkotujących - mamy rację - WYGRAMY - dla dobra WISŁY


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując