bonawentura napisał(a):

Tak bezmózgi wolą uprawiać sofistykę i wmawiać, że to ja niekumaty rozbawiłeś mnie - nie chcecie tłumaczyć to nie tłumaczcie, ale dla mnie albo jesteście bezmózgami albo macie w tym interes (finansowy) by bojkotować Wisłę.
|
....a mać - chłopie rzucasz na lewo i prawo inwektywami w stronę Nas olbrzymiej większości która BOJKOTUJE ten burdel który dzieje się w Naszym klubie pod przewodnictwem JB. Uważasz się za elitę ? Tak jak młodzi wykształceni z wielkich miast?To pomyśl że Wisła jest w tym momencie jak narkoman - dawał byś np synowi kasę na koke byle by zachowywał się w miarę normalnie ? NIE . Wolał byś by poszedł na odwyk spadł na dół by się podnieść. Tak też uważa większość myślących kiboli Wisły - nie ma co przedłużać agonii - czas się jej przeciwstawić! Tyle.
Pozdrawiam bojkotujących - mamy rację - WYGRAMY - dla dobra WISŁY