63.5 Kg napisał(a):

|
Ale co Ci ma tlumaczyc jak jesteś niekumaty...
|
Tak bezmózgi wolą uprawiać sofistykę i wmawiać, że to ja niekumaty

rozbawiłeś mnie - nie chcecie tłumaczyć to nie tłumaczcie, ale dla mnie albo jesteście bezmózgami albo macie w tym interes (finansowy) by bojkotować Wisłę.