Temat
:
[1 kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW, 18 lipca piątek godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa
Offline
#
55
18.07.2014, 21:45
Ten młody, Zając ... dobrze wszedł w grę. Chciałbym go zobaczyć na boisku zamiast Boguskiego od 1 minuty w najbliższym spotkaniu.
Life is short. Wear your passion!
dziki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziki
Znajdź inne posty napisane przez dziki