Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 18.07.2014, 21:36
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Bednarz właśnie realizuje swe szlachetne zamiary. Na tak grającą Wisłę elity intelektualne i kulturalne (?) będą walić drzwiami i okna... tfu, spokojnie przemierzać miasto.

To był ciężki koszmar. Uryga momentami robił grę Górnikowi.
My jako kibice sukcesu żądamy tylko wygranych, nie macie po co wracać do domu!

Jak na inauguracje i wyrównany mecz nie było źle. Wynik sprawiedliwy.

Dużo niedokładności, ale mamy praktycznie 4 nowe ogniwa ( Sadlok, Buchalik, Jankowski i Uryga w środku). Myślę że z każdym meczem będzie lepiej. A i Łęczna to drużyna na spokojne utrzymanie w środku stawki.

Dobry mecz Burligi, Sadloka ( za bramkę i grę na poziomie Bunozy) i pary stoperów. Z przodu nikogo nie można wyróżnić. Na minus bardzo Jankowski. Brożek widać że na hamulcu, a Stillić wyjątkowo nie miał swojego dnia.

A i Uryga miał kilka fatalnych zagrań ( zresztą bramka jego), choć powiem szczerze że i tak zagrał poprawne. Bałem się że będzie bardzo słabo. Niemniej jednak brak Ostoji będzie baardzo dotkliwy......
Odpowiedz cytując