Temat
:
[1 kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW, 18 lipca piątek godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
49
18.07.2014, 21:36
Kopanina ale zdazylo sie przywyknac....
na razie jednak widac ze wygladaja ociezale,oby nie wygladali tak samo caly sezon,bo jak Smuda znowu zje*al okres przygotowawczy to niech sie odrazu pakuje,aha no i niech Jacka wezmie ze soba
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas