Temat
:
[1 kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW, 18 lipca piątek godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
pilot80
Junior Member
Od: 03.2007
Offline
#
48
18.07.2014, 21:34
Słaby mecz, ale napisze tak: będzie sianko będzie granko, tyle w temacie.
pilot80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pilot80
Znajdź inne posty napisane przez pilot80