Grantar napisał(a):

Znów kilka złotych mniej dla klubu .......
Ciesz się.
|
Cieszymy się dlatego, że kibice nawet z innych miast się z nami solidaryzuja. Mniej kasy znaczy, że szybciej nastąpi pożegnanie łysej pały....
Tyle i aż tyle. Tylko kwestie finansowe mogą zmusić właściciela do działania.