Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6521
Stary 18.07.2014, 19:28
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Znów kilka złotych mniej dla klubu .......
Ciesz się.
Cieszymy się dlatego, że kibice nawet z innych miast się z nami solidaryzuja. Mniej kasy znaczy, że szybciej nastąpi pożegnanie łysej pały....

Tyle i aż tyle. Tylko kwestie finansowe mogą zmusić właściciela do działania.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.07.2014 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując