Co roku najsłabszy MP, najgorsze występy w LM i LE, ale od ładnych paru lat polska drużyna dostaje się do fazy grupowej
Jeszcze porównanie zarobków pierwszych jedenastek Legii i Amiki. Łącznie ok. 15 inkasuje po 200 tys. euro rocznie, a obrzydliwie bogaty rezerwowy Arboleda wygrzewał swoje czarne 4 litery za 0,5 mln euro rocznie...
