Wyświetl pojedynczy post
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7810
Stary 18.07.2014, 19:07
No cóż jednak się przeliczyłem i Lech również przegrał co tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, ze to koniec czasu Rutkowskich. Zresztą to i tak bez znaczenia, bo cała nasza liga jest ogórkowa i jakikolwiek klub z Polski gra z rywalem z Litwy, Łotwy czy Czeczenii jest wstyd i obciach. Na pewno na plus jakoś tam zaskoczył Zawisza, bo przed meczem stawiałem na wysokie zwycięstwo Zulte Waregem a tu 2-1 i jakieś tam iluzoryczne szanse w rewanżu Zawisza ma. W bólach wygrał Ruch z Vaduzem, ale czy to wystarczy do awansu ? Szczerze wątpię.
Legia dziś się dowiedziała, ze zagra z Celticiem jeśli ograją ST Patrick i tak sobie myślę, że lepiej odpaść z Irlandczykami niż dostać srogie lanie od Celticu. Generalnie rzecz biorąc to będzie najgorszy sezon Polskich zespołów w Europejskich Pucharach od wielu lat i, to tylko pokazuje jak nasza liga podupada z roku na rok.
Jesteśmy słabeuszem. Smutne, ale niestety prawdziwe....
Odpowiedz cytując