Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6507
Stary 18.07.2014, 16:05
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Czyli jak SKWK daje do zrozumienia, że bojkot będzie trwał tak długo jak Bednarz nie odejdzie i nie wrócą na stadion i są na to przygotowani to znaczy, ze bojkot bedzie trwal tak dlugo jak Bednarz nie odejdzie i nie wroca na stadion i sa na to przygotowani. Tylko tyle i aż tyle. Gdzie ty tu cos o jakichs dupach znalazles? O dupach z tego co mi wiadomo szanowny pan prezes wspominal a nie SKWK.
Czyli mornalność Kalego. Dla mnie obie wypowiedzi są bardzo podobne, a dwa całkiem różne odbiory w twoim wykonaniu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując