FraMat napisał(a):

Rozumiem, że nie masz innych argumentów.
Innych mogę wymienić.
Takich, co teraz bojkotują, a z historii ich postów wynika, że na mecze i tak nie chodzili, albo bywali raz do roku. Jak chcesz, sam poszukaj, to łatwe do znalezienia.
A kolega, którego się uczepiłem (w odpowiedzi na to jak zostałem przez niego wywołany - sprawdź sobie) to taki sztandarowy przykład.
|
takich co bojkotują, a wcześniej nie chodzili ja sobie nie przypominam. Więc FraMacie jednak znajdź proszę takich, będziemy wdzięczni.
Są to może pojedyńcze przypadki-wyjątki, które jednak potwierdzające regułę.