|
Jestem tego samego zdania ale pomysl Jednomandatowych Okregow Wyborczych raz juz zostal przez centrale przykryty kurzem choc Kukiz cos niby walczy. Pomijam oczywiscie wybory do Senatu, ktore moim zdaniem sa kompletnie niepotrzebne tak samo jak i sam Senat.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 18.07.2014 o godz. 14:50.
|