Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7806
Stary 18.07.2014, 14:35
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Załamanie rynku już było ok. 2012 roku i seria upadków wielkich oraz średnich klubów. W tym Wisły oczywiście.
Nie, u nas to nie było spowodowane załamaniem rynku, tylko latami życia na kredyt.

Ja piszę o rzeczywistym odwrocie reklamodawców i kibiców. Przewiduję taki w ciągu najbliższych trzech latach, chyba że jakimś cudem będzie miał miejsce jakiś sportowy sukces.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując