emj10 napisał(a):

|
Załamanie rynku już było ok. 2012 roku i seria upadków wielkich oraz średnich klubów. W tym Wisły oczywiście.
|
Nie, u nas to nie było spowodowane załamaniem rynku, tylko latami życia na kredyt.
Ja piszę o rzeczywistym odwrocie reklamodawców i kibiców. Przewiduję taki w ciągu najbliższych trzech latach, chyba że jakimś cudem będzie miał miejsce jakiś sportowy sukces.