Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 18.07.2014, 14:30
Przecież Smuda sam tej kasy z kieszeni nie wyciągnie obiecali mu to tak powiedział. To w końcu prosty człowiek.


Smuda ciągnie ten bajzel nie marudzi, że mu nie płacą, robi wyniki ponad stan ale przecież to źle.
Odpowiedz cytując