serek.c2 napisał(a):

|
Którzy to Ci bandyci? Mógłbyś jakoś sprecyzować?
|
Myśle, że chodzi o osoby, które obrzuciły racami stadion. Wiem, możesz już nie pamiętać bo z tego co widzę to niektórzy już nawet nie pamiętają o co chodzi w tym sporze tylko powtarzają "Bednarz = zło".
PS. Wiem, że pewnie to nie jest bandyta według Ciebie tak jak wczorajsza akcje ktoś na tym forum nie nazwałby dewastacją. Kwestia spojrzenia.