Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7801
Stary 18.07.2014, 14:04
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Sztuczne obniżanie zarobków sprawi, że odejdą stąd ci nieliczni, którzy coś potrafią, a w innym kraju dostaną lepsze wynagrodzenie.
Bzdura. W tej lidze nie zostaje nikt kto cokolwiek umie i jest w odpowiednim wieku (bo mamy kilku dziarskich emerytów, jak Głowacki, Saganowski czy Sobolewski). Nie ma kogo zatrzymywać na siłę.

Zarobki spadną, bo większość klubów balansuje na krawędzi bankructwa.

Jak przeczytałem na interii, ze Legia dobrze wylosowała, to nie wiedziałem: śmiać się czy płakać. Przecież oni na razie są w plecy w dwumeczu (bramkowy remis u siebie po beznadziejnej grze).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.07.2014 o godz. 14:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując