mr_kwolf napisał(a):

|
Sztuczne obniżanie zarobków sprawi, że odejdą stąd ci nieliczni, którzy coś potrafią, a w innym kraju dostaną lepsze wynagrodzenie.
|
Bzdura. W tej lidze nie zostaje nikt kto cokolwiek umie i jest w odpowiednim wieku (bo mamy kilku dziarskich emerytów, jak Głowacki, Saganowski czy Sobolewski). Nie ma kogo zatrzymywać na siłę.
Zarobki spadną, bo większość klubów balansuje na krawędzi bankructwa.
Jak przeczytałem na interii, ze Legia dobrze wylosowała, to nie wiedziałem: śmiać się czy płakać. Przecież oni na razie są w plecy w dwumeczu (bramkowy remis u siebie po beznadziejnej grze).