Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7800
Stary 18.07.2014, 13:19
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Proszę proszę Celtic potencjalnym rywalem Legii w e LM. Zazdroszczę im wyjazdu (jak oczywiście awansują)
Fajny kierunek, znowu wyspy...

Żeby tak nie awansowali i mistrz Irlandii zagrał przeciwko mistrzowi Szkocji.
Odpowiedz cytując