1q2 napisał(a):

Myslisz ze jak Wisla zbankrutuje to Bednarze bedzie sie interesowal zwalaniem winy na kogokolwiek ? Jak Bednarz przestanie otrzymywac przelewy z Wisly na X PLN to spakuje swoje garnitury i zniknie w Warszawie/Chorzowie - to zwykly najemnik.