Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6481
Stary 18.07.2014, 13:17
1q2 napisał(a):Wyświetl post
zwalenie winy na kiboli
Myslisz ze jak Wisla zbankrutuje to Bednarze bedzie sie interesowal zwalaniem winy na kogokolwiek ? Jak Bednarz przestanie otrzymywac przelewy z Wisly na X PLN to spakuje swoje garnitury i zniknie w Warszawie/Chorzowie - to zwykly najemnik.
Odpowiedz cytując