wiesniak84 napisał(a):

Dodac nalezy, ze polski rynek.
Dodac nalezy, ze dzieki temu poslki klub nie gral w LM od 18 lat.
|
A co ma do tego gdzie jest ten rynek? Przytaczana tutaj Estonia gdzie grają za 1000 euro też nie grała w LM. Może to nie zarobki są problemem?
Pamiętam jak pare lat temu była akcja ściągania obcokrajowców "bo tańsi, a poziom gry podobny". Jak wtedy właściciele próbowali obniżyć w ten sposób zarobki to było wielkie narzekanie, że mają grać Polacy. No to teraz są tego efekty.
Sztuczne obniżanie zarobków sprawi, że odejdą stąd ci nieliczni, którzy coś potrafią, a w innym kraju dostaną lepsze wynagrodzenie.