Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7799
Stary 18.07.2014, 12:55
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Dodac nalezy, ze polski rynek.
Dodac nalezy, ze dzieki temu poslki klub nie gral w LM od 18 lat.
A co ma do tego gdzie jest ten rynek? Przytaczana tutaj Estonia gdzie grają za 1000 euro też nie grała w LM. Może to nie zarobki są problemem?

Pamiętam jak pare lat temu była akcja ściągania obcokrajowców "bo tańsi, a poziom gry podobny". Jak wtedy właściciele próbowali obniżyć w ten sposób zarobki to było wielkie narzekanie, że mają grać Polacy. No to teraz są tego efekty.

Sztuczne obniżanie zarobków sprawi, że odejdą stąd ci nieliczni, którzy coś potrafią, a w innym kraju dostaną lepsze wynagrodzenie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując